Autopojištění

Pojištěním vozidel se plně zabýváme již od roku 2009 a to dnes a denně, proto jsme Vám schopni zodpovědět veškeré dotazy spojené s povinným ručením a havarijním pojištěním Vašich vozidel a samozřejmě Vám se vším poradíme.

Snažíme se být profesionály ve svém oboru, do kterého patří právě pojištění vozidel, a proto se na nás neváhejte obrátit v jakékoli souvislosti s tímto tématem.

Jelikož se doba vyvíjí a díky Vám jsme již zase o něco povyrostli, za to Vám, našim klientům velký DÍK, původní firma Michal Karafiát - MKauto, jakožto fyzická podnikající se změnila v roce 2014 na makléřskou pojišťovací společnost s názvem Perpetuel s.r.o. (www.perpetuel.cz), která se již plně zabývá komplexními pojišťovacími službami a dokáže tím vyhovět veškerým požadavkům klientů a to nejen v oblasti povinného ručení a havarijního pojištění vozidel, ale i majetkového pojištění, pojištění odpovědnosti, cestovního pojištění, úrazového a životního pojištění, spotřebitelské úvěry a dalších produktů souvisejících s financemi.

Díky našemu růstu jsme byli schopni dohodnout u našich partnerů různé nadstandardní slevy a jiné výhody, které Vám samozřejmě nabízíme. I přes dnešní uspěchanou a moderní dobu je stále osobní jednání v mnoha směrech lepší, než si sjednat "nějaké" pojištění přes internet.

Je pojištění sjednané přes internetové portály opravdu levnější?

Každý případ řešíme individuálně a ve většině případů jsme schopni se dostat s předepsaným pojistným na cenu ještě nižší, než je internetová nabídka. Nabízíme pojištění od velkých stabilních pojišťoven a našich silných partnerů.

Víte, s kým budete řešit případný problém, když si sjednáte pojištění přes internet? Bude se s Vámi vůbec někdo bavit?

My ano! Volejte, pište, budeme se Vám snažit maximálně vyjít vstříc a poradit, co v dané situaci dělat. Vše potřebné samozřejmě zařídíme za Vás, např. různé změny SPZ, adres, zjištění plateb a případných nesrovnalostí u Vašeho pojištění. Jelikož máme stále větší zájem na zkvalitňování našich služeb, byla v roce 2016 založena společnost MK auto trading s.r.o., která našim klientům nabízí v rámci klientského servisu službu NÁHRADNÍ VOZIDLO ZDARMA s následným odprodejem těchto ověřených zánovních vozidel.

Přesvědčte se o našich cenách a využijte individuální kalkulaci Vašeho autopojištění...

ASISTENČNÍ
SLUŽBA

732 670 766

778 488 188

Kde nás najdete

MK auto trading s.r.o. Náměstí 13/15,
(Galerie Nový Svit)
594 01 Velké Meziříčí

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 732 670 766

Nahoru