1. Úvodní stránka
  2. Naše služby

Služby

Autovybavení

Abyste měli vše, jak se říká "pod jednou střechou" a nemuseli běhat po dalších obchodnících, nabízíme i další doplňkové služby spojené s nákupem, prodejem a pojištěním vozidel.

Prodej povinné výbavy dle aktuální certifikace s prodlouženou dobou expirace od českého výrobce:

  • AUTOLÉKÁRNY
  • MOTOLÉKÁRNYdoctor-1015626 1920
  • REFLEXNÍ VESTY A PÁSKY
  • VÝSTRAŽNÉ TROJÚHELNÍKY
  • AUTOLANA
  • KOMPLETNÍ AUTOSETY
  • AUTOKOSMETIKA SHERON

Prodej kompletního sortimentu autokosmetiky SHERON
Zařídíme přihlášení a přepis Vašeho vozidla při jeho zakoupení i prodeji.
Věrnostní program a individuální produkty společnosti (více informací poskytneme při osobním setkání).

Asistenční služba

PŘI NEZAVINĚNÉ AUTONEHODĚ VOLEJTEtransport-3146193 1920 copy

732 670 766 nebo 778 488 188

  • Poskytneme Vám náhradní vozidlo ZDARMA
  • Nahlásíme za Vás pojistnou událost na příslušnou pojišťovnu a se vším poradíme

Autopojištění

Pojištěním vozidel se plně zabýváme již od roku 2009 a to dnes a denně, proto jsme Vám schopni zodpovědět veškeré dotazy spojené s povinným ručením a havarijním pojištěním Vašich vozidel a samozřejmě Vám se vším poradíme.

Snažíme se být profesionály ve svém oboru, do kterého patří právě pojištění vozidel, a proto se na nás neváhejte obrátit v jakékoli souvislosti s tímto tématem.

Jelikož se doba vyvíjí a díky Vám jsme již zase o něco povyrostli, za to Vám, našim klientům velký DÍK, původní firma Michal Karafiát - MKauto, jakožto fyzická podnikající se změnila v roce 2014 na makléřskou pojišťovací společnost s názvem Perpetuel s.r.o. (www.perpetuel.cz), která se již plně zabývá komplexními pojišťovacími službami a dokáže tím vyhovět veškerým požadavkům klientů a to nejen v oblasti povinného ručení a havarijního pojištění vozidel, ale i majetkového pojištění, pojištění odpovědnosti, cestovního pojištění, úrazového a životního pojištění, spotřebitelské úvěry a dalších produktů souvisejících s financemi.

Díky našemu růstu jsme byli schopni dohodnout u našich partnerů různé nadstandardní slevy a jiné výhody, které Vám samozřejmě nabízíme. I přes dnešní uspěchanou a moderní dobu je stále osobní jednání v mnoha směrech lepší, než si sjednat "nějaké" pojištění přes internet.

Je pojištění sjednané přes internetové portály opravdu levnější?

Každý případ řešíme individuálně a ve většině případů jsme schopni se dostat s předepsaným pojistným na cenu ještě nižší, než je internetová nabídka. Nabízíme pojištění od velkých stabilních pojišťoven a našich silných partnerů.

Víte, s kým budete řešit případný problém, když si sjednáte pojištění přes internet? Bude se s Vámi vůbec někdo bavit?

My ano! Volejte, pište, budeme se Vám snažit maximálně vyjít vstříc a poradit, co v dané situaci dělat. Vše potřebné samozřejmě zařídíme za Vás, např. různé změny SPZ, adres, zjištění plateb a případných nesrovnalostí u Vašeho pojištění. Jelikož máme stále větší zájem na zkvalitňování našich služeb, byla v roce 2016 založena společnost MK auto trading s.r.o., která našim klientům nabízí v rámci klientského servisu službu NÁHRADNÍ VOZIDLO ZDARMA s následným odprodejem těchto ověřených zánovních vozidel.

Přesvědčte se o našich cenách a využijte individuální kalkulaci Vašeho autopojištění...

Náhradní vozidla

NABOURALI VÁS? 62535231 441206603343366 5507034752290390016 n


Víte, že máte ze zákona nárok na poskytnutí náhradního vozidla ZDARMA?
Pokud jste poškozeným při dopravní nehodě, volejte a my Vám ZDARMA poskytneme náhradní vozidlo.
Pojistnou událost za Vás i nahlásíme na příslušnou pojišťovnu a se vším samozřejmě poradíme.

 

Máte opravdu nárok na náhradní vozidlo zcela ZDARMA? Není to jen nějaký trik?

Náhradní vozidlo opravdu poskytneme vždy zcela ZDARMA poškozenému při dopravní nehodě a to na dobu nezbytně nutnou.

Co si představit pod "dobou nezbytně nutnou"? Na jak dlouho Vám tedy vozidlo poskytneme?


Nezbytně nutnou dobou
se rozumí doba opravy poškozeného vozidla zájemce, případně doba do výplaty totální škody způsobené na vozidle zájemce.

67460667 2332425026848262 1465744571437678592 n

Pokud dojde k tomu, že bude Vaše vozidlo ohodnoceno mobilním  technikem (obecně  užívaný výraz "likvidátor") pojišťovny viníka  ohodnoceno jako "totální škoda" a uplyne lhůta, po kterou je  z naší strany poskytnuto náhradní vozidlo zcela ZDARMA, můžete
si dobu jeho   poskytnutí dále prodloužit, ale již za cenu obvyklou
pro poskytnutí vozidla dle dané kategorie.

 

Kdy může tento případ nastat?

Vaše vozidlo bude poškozeno tak, že jeho oprava by převyšovala obecnou tržní cenu, za kterou se dané vozidlo běžně prodává. A abyste nemuseli na pořízení nového vozidla zbytečně spěchat, je možné se s námi individuálně dohodnout a poskytnutí vozidla si prodloužit za využití zvýhodněných paušálů.


Jaké vozidlo Vám poskytneme?67084458 507643206639852 3349766911092064256 n

V případě vzniku pojistné události zajistí poskytovatel zájemci po uzavření smlouvy náhradní vozidlo stejné nebo o jednu třídu nižší kategorie než je poškozené vozidlo, nejvýše však kategorie střední (např. Škoda Superb, VW Passat, apod.) Snažíme se o vyšší standard, proto ve většině případů poskytujeme vozidla do maximálního stáří 3 let.

Samozřejmě může nastat případ, že všechna naše vozidla budou v potřebné době poskytnuta ostatním zájemcům a budeme muset nabídnout třeba i vozidlo starší 3 let, ale vše je v daném čase o individuální dohodě. Jde nám o Vaší spokojenost a hlavně pohodlí!

Vy přeci nemůžete za to, že Vás naboural někdo jiný, Vy máte právo využít od nás poskytnutí náhradního vozidla ZDARMA! Samozřejmostí je i nahlášení a komplexní vyřízení Vaší pojistné události, pokud nechcete mít žádné zbytečné starosti, obraťte se na nás, vše Vám vyřídíme zcela ZDARMA!

ASISTENČNÍ
SLUŽBA

732 670 766

778 488 188

Kde nás najdete

MK auto trading s.r.o. Náměstí 13/15,
(Galerie Nový Svit)
594 01 Velké Meziříčí

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 732 670 766

Nahoru