Náhradní vozidla

Nabourali Vás?

Víte, že máte ze zákona nárok na poskytnutí náhradního vozidla ZDARMA?
Pokud jste poškozeným při dopravní nehodě, volejte a my Vám ZDARMA poskytneme náhradní vozidlo.
Pojistnou událost za Vás i nahlásíme na příslušnou pojišťovnu a se vším samozřejmě poradíme.

Máte opravdu nárok na náhradní vozidlo zcela ZDARMA? Není to jen nějaký trik?

Náhradní vozidlo opravdu poskytneme vždy zcela ZDARMA poškozenému při dopravní nehodě a to na dobu nezbytně nutnou.

Co si představit pod "dobou nezbytně nutnou"? Na jak dlouho Vám tedy vozidlo poskytneme?

Nezbytně nutnou dobou se rozumí doba opravy poškozeného vozidla zájemce, případně doba do výplaty totální škody způsobené na vozidle zájemce.

Pokud dojde k tomu, že bude Vaše vozidlo ohodnoceno mobilním technikem (obecně užívaný výraz "likvidátor") pojišťovny viníka ohodnoceno jako "totální škoda" a uplyne lhůta, po kterou je z naší strany poskytnuto náhradní vozidlo zcela ZDARMA, můžete si dobu jeho poskytnutí dále prodloužit, ale již za cenu obvyklou pro poskytnutí vozidla dle dané kategorie.

Kdy může tento případ nastat?

Vaše vozidlo bude poškozeno tak, že jeho oprava by převyšovala obecnou tržní cenu, za kterou se dané vozidlo běžně prodává. A abyste nemuseli na pořízení nového vozidla zbytečně spěchat, je možné se s námi individuálně dohodnout a poskytnutí vozidla si prodloužit za využití zvýhodněných paušálů.

Jaké vozidlo Vám poskytneme?

V případě vzniku pojistné události zajistí poskytovatel zájemci po uzavření smlouvy náhradní vozidlo stejné nebo o jednu třídu nižší kategorie než je poškozené vozidlo, nejvýše však kategorie střední (např. Škoda Superb, VW Passat, apod.) Snažíme se o vyšší standard, proto ve většině případů poskytujeme vozidla do maximálního stáří 3 let.

Samozřejmě může nastat případ, že všechna naše vozidla budou v potřebné době poskytnuta ostatním zájemcům a budeme muset nabídnout třeba i vozidlo starší 3 let, ale vše je v daném čase o individuální dohodě. Jde nám o Vaší spokojenost a hlavně pohodlí!

Vy přeci nemůžete za to, že Vás naboural někdo jiný, Vy máte právo využít od nás poskytnutí náhradního vozidla ZDARMA! Samozřejmostí je i nahlášení a komplexní vyřízení Vaší pojistné události, pokud nechcete mít žádné zbytečné starosti, obraťte se na nás, vše Vám vyřídíme zcela ZDARMA!

Kalkulace povinného ručení on-line
Odpovíme na Vaše dotazy...
Pošlete nám svůj dotaz a kontaktní údaje, rádi Vám odpovíme...
Nahoru